Українською
W jzyku polskim
На  русском
English
 Instagram
 Facebook
 Vkontakte

Післявесільна фотосесія або дозйомка

28 червня 2016 року

       Фотосесія після весільного дня (післявесільна фотосесія або дозйомка) – це ще одна можливість зробити гарні фотографії у весільний альбом

       Багато пар планують її задовго до весілля. Якщо в день весілля не було часу для прогулянки або завадила погана погода - тоді дозйомка просто необхідна.

       Звичайно, без додаткових клопотів та витрат не обійтися. Вам потрібно ще раз скористатися послугами візажиста та перукаря, привести до ладу весільну сукню, домовитися з фотографом про дату, тривалість та вартість фотосесії.

         Та все ж результат того вартий!

       Місце проведення. Післявесільна фотосесія  в Європі, Празі, Львові, Луцьку, на березі моря чи озера, у стародавньому замку – ваша мрія?  Сплануйте поїздку в інше місто чи навіть країну. В день весілля зробити це не реально.

       Час. В день весілля не завжди вдається зробити фотосесію на заході сонця або потрапити у гарні місця, адже на Вас чекають весільні гості. У день дозйомки фотограф і пара не обмежені в часі, тому спокійно можуть зосередитися на тому, щоб зробити найкращі кадри.

       Погода.  Весілля було взимку? Чудова нагода зробити післявесільну фотосесію весною. Визначте день, коли погодні умови найкраще підійдуть для задуманої ідеї: квітучі сади, дощ, вітер, захід сонця, грозові хмари… Якщо погода не виправдала очікувань – без проблем узгодьте з фотографом інший день.

       Одяг. Оскільки весілля вже відбулося, а весільна сукня та костюм виконали свій основний обов’язок – будь-які шалені експерименти з ними не засмутять Вас. Дозйомка на морі або в інших місцях, принесе тільки задоволення і позитивні емоції. В день весілля ви аж ніяк не змогли б собі цього дозволити.

       Фотограф. Найкращий фотограф, якого Ви хотіли бачити на своєму весіллі, був замовлений? Домовтесь і сплануйте кількагодинну фотосесію в зручний для обох сторін день. Ви отримаєте фотографії від фотографа, роботи якого найбільше сподобалися.

       Зачіску та макіяж для дозйомки можна підібрати за Вашим бажанням. Природній макіяж, локони, спадаючі на плечі та маленька прикраса, створять Вам новий романтичний образ.

                  Скажіть післявесільній фотосесії «Так!» і Ви не пожалкуєте.

       Післявесільна фотосесія – це нагода ще раз одягнути весільну сукню і хоч на кілька годин повернутися в той день, коли Ви пообіцяли один одному любов і вірність назавжди. 

Післявесільна фотосесія в Празі

Післявесільна фотосесія у Львові

Післявесільна фотосесія на морі

Післявесільна фотосесія у Кам'янець-Подільському

Післявесільна фотосесія у Підгорецькому замку

Післявесільна фотосесія на Джуринському водоспаді

Післявесільна фотосесія в Луцьку

Післявесільна фотосесія в Рівному

З повагою, професійний весільний фотограф

Василь Шевчук

www.bestmoments.org

 Використання матеріалів блогу дозволено лише з посиланням на www.bestmoments.org фотограф Василь Шевчук