Українською
W jzyku polskim
На  русском
English
 Instagram
 Facebook
 Vkontakte

Весільні тренди 2016 року

17 квітня 2016 року

Цього року у Нью-Йорку на тижні моди були представлені весільні сукні 2016. Весільні тренди 2016 надихали наречених мереживом та прекрасними деталями. 

Весільні сукні із бато декольте  (човник)

Сукня не потребує багато прикрас. Класичний стиль може доповнювати наречену найкращим чином. На декольте човником нареченим із широкими плечима та короткою шиєю краще не зупиняти свій вибір. Виріз найкраще пасує до форми «рибка» та «футляр».  

Як завжди у тренді весільні сукні із V-подібним вирізом

Мереживо – це ніжний матеріал, який додає нареченій жіночності та вишуканості. Нитки сплітаються в неповторну фактуру. Одного виду мережива недостатньо, навесні цього року дизайнери використали французькі мережива шантільї та швейцарське мереживо для  деталей.  

Серед весільних колекцій 2016 у тренді сукні з відтінками бежевого, коричневого кольорів та холодні тони срібла, які надають сукні сяйва.

Весільний костюм!

По-справжньому сучасний підхід до весільного вбрання. Багато дизайнерів показали костюми та комбінезони як частину своїх колекцій. Подивимося на брюки в абсолютно іншому світлі. 

Сукні у вікторіанському стилі «Вікторіанські дотики». Дивлячись на мережевний високий комірець, на прекрасні рукава одразу стає очевидним, що дизайнери черпали натхнення із розкоші старого світу. 

Весільні тренди Осінь 2016.

Кращі весільні сукні! В тренді цього року сукні із багатошаровими, але надзвичайно ефірними спідницями, виріз «off-плечі» (відкриті плечі), квіткові  прикраси, зйомні спідниці та рукав-флатер. 

Багатошарові спідниці

Від фасонів, що облягають фігуру до вільно спадаючих вниз. Легкі та повітряні, наче промінці, на яких грає світло. Ефірні тканини надають ніжності та чарівності образу. 

«Off-плечі» 

Романтична сукня із відкритими плечима ідеально підходить для весільного наряду, але краще відмовитися від цього фасону тим, хто має широкі плечі та пухкенькі руки. Виріз «off-плечі» пасує як до суконь бального типу, так і до витонченого силуету плаття «футляр». 

Тривимірні аплікації

Динамічність та краса цих суконь змушує покоритися. 3-Dдеталі прикрашають рукава, комірці, спину та грайливо ховаються у складках тканини, додаючи сукні рельєфності. Трепетання пелюсток, листочків у вигляді тривимірних аплікацій та прикрас. 

Зйомні деталі

На перший погляд здається, що це традиційна весільна сукня. Та вже  після церемонії вона перетворюється на ідеальну сукню для святкування. Тренд знайшов місце в колекції багатьох дизайнерів.  

Fluttery Sleeves – вид рукава, який являє собою волан, що вільно спадає з плеча, утворюючи красиві та ніжні хвильки. Свою назву він отримав через легкість та рухливість, він ніби тріпоче на плечах. Плаття в такому стилі виглядає вінтажно та вишукано. 

Квіткові принти

Чорна весільна сукня

Короткі весільні сукні

Ідеально підходить для весілля в місті або романтичної церемонії розпису.

Золоті слова Коко Шанель: "Мода - це те, що виходить з моди", тож в тренді те, що Вам найкраще пасує!

З повагою, професійний весільний фотограф

Василь Шевчук

www.bestmoments.org

 Використання матеріалів блогу дозволено лише з посиланням на www.bestmoments.org фотограф Василь Шевчук