Українською
W jzyku polskim
На  русском
English
 Instagram
 Facebook
 Vkontakte

Як вибрати весільну сукню

26 серпня 2016 року

       

Про що потрібно пам’ятати, коли вибираєш весільну сукню?

Якщо на твоєму пальчику з’явилася особлива каблучка, значить ти щаслива наречена. Тепер ти належиш до тих леді, котрі з нетерпінням бажають розпочати пошуки найкрасивішої сукні в житті – весільної сукні! І ця стаття саме для тебе.

       Отож, вибираємо весільну сукню

       Кожна дівчина ще задовго до заміжжя уявляє сукню, в якій мріяла бачити себе в день весілля. В інтернеті можна відвідати сайти весільних салонів, ознайомитися з цінами та асортиментом. Склади список салонів, до яких варто навідатися на примірку.

        Сплануй час для примірки так, щоб нікуди не поспішати. Поспіх не є добрим порадником в цій справі. Одягнися зручно, щоб без проблем могла переодягатися. І краще зупинитися на природному макіяжі, без помади чи блиску для губ, щоб не забруднити сукні. Вкинь до сумки взуття із потрібною висотою підборів.

        Чим більше людей на примірці з тобою, тим складніше зробити вибір. В кожного свій смак, серед різних порад дуже легко розгубитися. Дві-три близькі людини, які зможуть реально оцінити чи пасує тобі сукня, складуть гарну компанію.

         Зроби фото у сукнях, які примірятимеш. Покажеш тим, хто не зміг піти з тобою, дізнаєшся їхню думку і, переглядаючи, зможеш краще зрозуміти, яка більше подобається.  

         Повідом консультанту суму, яку плануєш витратити на весільну сукню. Це звузить коло пошуків. Деякі весільні салони минулорічні моделі продають за нижчими цінами, ніж нові.

         Приміряй багато різних моделей! Те, що ти бачила на наречених, у вітринах салонів, інтернеті може не підійти для твоєї фігури. Іноді, та що «так собі», «нічого особливого на перший погляд»  - ідеально підкреслить стан і природну красу.

         Звичайно, на твій вибір впливатиме пора року, яку обрали для весілля.

         Прислухайся до порад консультантів, але не дозволяй нав’язати собі вибір. Щось не так, часом навіть не знаєш що саме не так, а працівник весільного магазину розхвалює сукню, як ніхто інший із твоїх порадників? Прислухайся до себе – не лежить до серця, не купуй.

         Фасон та колір сукні повинні підкреслити краще в твоїй фігурі, твої риси обличчя  і приховати недоліки.

 

Підсумуємо основні поради у виборі весільної сукні

  • Сплануй час для примірки так, щоб нікуди не поспішати. Краще один салон на один раз, ніж все роздивлятися поспіхом.
  • Бери із собою гарний настрій і товариство найближчих та доброзичливих до тебе людей.
  • Приміряй різні моделі, навіть ті, про які не думала. Плаття на вішаку чи манекені і на тобі – це різні речі. Серед них може бути саме те…
  • Весільна сукня на тобі. Подобається? Сумніваєшся? Перше враження найчастіше буває правильним.

Переглянути весільні тренди 2016 року за цим посиланням

З повагою, професійний весільний фотограф

Василь Шевчук

www.bestmoments.org

 Використання матеріалів блогу дозволено лише з посиланням на www.bestmoments.org фотограф Василь Шевчук